Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Cianowice

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu dom wolnostojący do odbioru w I kwartale 2027 roku w wyjątkowej, kameralnej inwestycji pod Krakowem - Cianowice. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł137 m² 10 109,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Krakowem (cianowice, gm. Skała) Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny, który będzie oddany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Cianowice,małopolskie

1 450 000 zł237 m² 6 118,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wygodny dom z przestronnym salonem w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko Krakowa Na sprzedaż duży i wygodny dom o powierzchni 237 m 2 w Cianowicach gm. Skała, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 420 000 zł240 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż duży i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, na wzgórzach nieopodal podkrakowskiej miejscowości Skała. Dom o powierzchni 237 m2 w Cianowicach Dużych posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Działka Cianowice

Cianowice,małopolskie

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z możliwością zabudowy zagrodowej zlokalizowana w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow ierzchni 1 ha (do wydzielenia). Działka delikatnie nachylona w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cianowice

Cianowice,małopolskie

750 000 zł3 834 m² 195,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3834 m2 położona w południowej części Gminy Skała w miejscowości Cianowice. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, 4 km od wejścia do Ojcowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Cianowice

Cianowice,małopolskie

170 000 zł1 050 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni około 10,5 ara, położona w malowniczym zielonym miejscu blisko miejscowości Cianowice, w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna i zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cianowice

Cianowice,małopolskie

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 30 ar z winnicą, widokiem na Tatry i pozwoleniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego! Wyjątkowa nieruchomość dla osób szukających prywatności, czystego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

795 000 zł101,70 m² 7 817,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej do odbioru w IV kwartale 2027 roku w wyjątkowej, kameralnej inwestycji pod Krakowem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł138 m² 10 036,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - sprzedawany będzie w stanie deweloperskim. Z przyjemnością prezentujemy przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

1 450 000 zł237 m² 6 118,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować piękny, komfortowy, wolnostojący dom , po generalnym remoncie o powierzchni 237 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 400 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Niebyła-Świńczów z wjazdem na działkę od Cianowic (od ul. Smardzowickiej) Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 23,2 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom w Cianowicach Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z terminem odbioru w I kwartale 2027 roku, położony w kameralnej i prestiżowej inwestycji w Cianowicach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Ojcowska

Cianowice,małopolskie

250 000 zł3 093 m² 80,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy, dostępność wszystkich mediów. Lokalizacja Działka usytuowana w malowniczej miejscowości Cianowice - tylko 15 km od Krakowa. W pobliżu Ojców,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Cianowice

Cianowice,małopolskie

185 000 zł1 169 m² 158,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni około 11,7 ara, położona w spokojnym, zielonym miejscu blisko miejscowości Cianowice, w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna i zagrodowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Cianowice

Cianowice,małopolskie

710 000 zł110 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy ofertę kameralnej inwestycji, na którą składa się kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cianowice

Cianowice,małopolskie

790 000 zł9 194 m² 85,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, widokowa nieruchomość o pow. 91,94 ara zlokalizowana w miejscowości Cianowice, gm. Skała. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych - pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Cianowice,małopolskie

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| do sprzedania dom z budynkiem gospodarczym w Cianowicach. Budynek z roku około 1900, zbudowany w technologii częściowo drewnianej i częściowo murowanej, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

499 000 zł4 000 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Cianowicach (gmina Skała). Działka o powierzchni około 40 a, wydzielana z większej powierzchni. Druga linia zabudowy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Cianowice

Cianowice,małopolskie

710 000 zł109,82 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Cianowice, gm Skała, dom w stanie deweloperskim, bez pcc i prowizji. Powierzchnia całkowita: 109,82 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, cianowice, gm Skała, zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Cianowice

Cianowice,małopolskie

710 000 zł109,82 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 101,71m2, pow. całkowitej 109,82m2 usytuowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

710 000 zł101,70 m² 6 981,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu mieszkania w domach, w zabudowie szeregowej do odbioru w IV kwartale 2027 roku w wyjątkowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Cianowice

Cianowice,małopolskie

735 000 zł109,82 m² 6 692,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. użytkowej 101,71m2, pow. całkowitej 109,82m2 usytuowany w miejscowości Cianowice.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Krakowska

Cianowice,małopolskie

10 000 zł429 m² 23,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 442 m²

Atrakcyjna powierzchnia do najmu pod produkcje Skała koło Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim około 15 km od Krakowa. Przedmiotem najmu jest parter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 550 m² 205,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - Cianowice, gmina Skała | 1550 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1550 m , położona w miejscowości Cianowice, gmina Skała ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

1 450 000 zł237 m² 6 118,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany w 2009 roku dom w miejscowości Cianowice pod Krakowem, o powierzchni 237m2, na 9a działce w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Cianowice

Cianowice,małopolskie

1 500 000 zł507 m² 2 958,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek gospodarczy/usługowy z obszerną częścią garażową/magazynową zlokalizowany w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow. całkowitej 507m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka, ul. Bugaja

Smardzowice

200 000 zł2 657 m² 75,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Skała, miejscowość Smardzowice, ul. ks. Piotra Bugaja Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

Działka Smardzowice

Smardzowice

699 000 zł3 800 m² 183,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę! Do sprzedania widokowa działka z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

445 000 zł3 324 m² 133,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano - rolna o pow. 33,24 ara z niewielkim murowanym domkiem zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

Działka Smardzowice

Smardzowice

249 000 zł1 200 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała w Otulinie Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu drewnianego, położonego w malowniczej miejscowości Szczodrkowice wsi w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

Rynek pierwotny

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja z ogrodem krajobrazowym | 56 arów | Skała pod Krakowem Niektóre nieruchomości ogląda się na zdjęciach. Inne trzeba po prostu poczuć na miejscu. Ta rezydencja położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

250 000 zł1 639 m² 152,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna pow. 16,39 ara (ok. 1 1,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona, położona w II linii.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

Rynek pierwotny

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 120 m - wykonany w konstrukcji szkieletowej, idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wybudowania nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cianowice +2 km

Rynek pierwotny

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4